Mākslas telpā jauna izstāde, ieskaties...

Sākot ar šo nedēļu, mūsu mākslas telpā (Rehabilitācijas nodaļas visā garumā) apskatāma gleznotājas Jolantas Ābeles personālizstāde “Sapņot un būt”.🎨🖌

Rūpējoties par pacientiem, lai gaidīšana rindā pie ārsta/speciālista nav vienmuļa. Aicinām baudīt mākslu, pabūt mākslinieciskā gaisotnē, rast pamudinājumu sapņot un uzdrīkstēties, varbūt pat gūt ierosmi radošai darbībai.

Jolanta_ābele_māksliniece-page-001.jpg

_DSC1373.JPG_DSC1377.JPG

Novembris
15. decembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Novembris
Uzsākta pierakstu veikšana pie tehniskā ortopēda uz decembra mēnesi.
Novembris
  Svētki nebeidzas, drīzi pēc Latvijas valsts svētkiem esam sagaidījuši 400.jaundzimušo šajā gadā. Klāt ir arī brašo puišu kārta dzimt apaļajos skaitļos.
Novembris
SIA "Preiļu slimnīca" sveicot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, aicina brīvdienās būt piesardzīgiem, atbildīgiem un rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku pirmssvētku un svētku laikā:
Oktobris
Kādam šis rudens ir skaistais gaidību laiks, tāpēc mēs rūpējamies, lai māmiņas ir sagatavojušās dzemdībām. Sniedzam informāciju par dzemdībām un ar to saistītām tēmām. Lekcijas vada savas jomas speciālisti.