Pacientu ievērībai! Par Ārstniecības riska fondu

Ja ārstniecības laikā nodarīts kaitējums veselībai, pacients var vērsties Ārstniecības riska fondā.
Ārstniecības riska fonda mērķis ir sniegt iespēju pacientam aizstāvēt savas tiesības un saņemt atlīdzību ārpustiesas procesa kārtībā, ja viņa dzīvībai vai veselībai nodarīts kaitējums, kuru ar savu darbību vai bezdarbību nodarījušas ārstniecības iestādē strādājošās ārstniecības personas vai radījuši apstākļi ārstniecības laikā.

Document-page-001 (2).jpg

Septembris
❤️Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Sirds diena. SIA „Preiļu slimnīca” aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību sirds veselībai, īpaši pašreizējās pandēmijas laikā rūpes par savu sirdi ir kļuvušas svarīgākas kā jebkad agrāk.❤️
Septembris
🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkā šonedēļ durvis vērusi kafejnīca.
Kafenīca aicina baudīt maltīti gan SIA "Preiļu slimnīca" darbiniekus, gan arī apmeklētājus.
Septembris
Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. 👶Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.