Mobilā diagnostika martā

Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā, Latvijas reģionos.

2020.gada 25.martā no plkst.10.00 līdz plkst. 17.00 Preiļos, Raiņa bulvārī 22 (pie VID ēkas) - Pakalpojumu nodrošina MFD Veselības grupa;

Mamogrāfija:

• ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS,
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 3,00 EUR,
  • bez nosūtījuma – 25,00 EUR.

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 25431313.

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.