Tuberkulozes dienas Preiļos

24. martā jau kopš 1982. gada pasaulē tiek atzīmēta Pasaules tuberkulozes diena. Tā ir diena, kad visā pasaulē aktualizē šo saslimšanu un dažādās vietās tiek piedāvāti dažādi profilakses pasākumi, konsultācijas un diskusijas.

SIA “Preiļu slimnīca” organizē veselības nedēļu Prettuberkulozes kabinetā no 14. līdz 24. martam, kuras ietvaros piedāvās bezmaksas konsultācijas ar fiziopneimonologu, plaušu speciālistu Aleksandru Liozonovu katru darba dienu laikā no plkst. 9:00 līdz 12:00. Šīs veselības nedēļas mērķis ir veicināt agrīnu tuberkulozes diagnostiku un novērst citu cilvēku inficēšanu ar šo slimību.

Augusts
📌Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.
Augusts
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU darbam ambulatorajā daļā (dienas darbs) 1,0 slodze uz nenoteiktu laiku.   Prasības pretendentiem/-ēm:
Jūlijs
Izmanto iespēju, tiec pie ārsta brīvdienā!   Ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus sestdienās SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.
Jūlijs
Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Jūlijs
Veselīga meitenīte pasaulē nāca 26.jūlija rītā, sver 3 kilogramus un ir 52 cm gara.❤️ Daugavpilieši Olga un Valērijs Drabo sagaidījuši savu pirmdzimto – meitiņu. Jaundzimušajai dots vārdiņš Poļina.👼
‼️‼️‼️PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES‼️‼️‼️
Vietas aizpildītas, grupa ir nokomplektēta.   Komplektējam bezmaksas apmācību grupu! Profesija - medmāsas palīgs!