Tuberkulozes dienas Preiļos

24. martā jau kopš 1982. gada pasaulē tiek atzīmēta Pasaules tuberkulozes diena. Tā ir diena, kad visā pasaulē aktualizē šo saslimšanu un dažādās vietās tiek piedāvāti dažādi profilakses pasākumi, konsultācijas un diskusijas.

SIA “Preiļu slimnīca” organizē veselības nedēļu Prettuberkulozes kabinetā no 14. līdz 24. martam, kuras ietvaros piedāvās bezmaksas konsultācijas ar fiziopneimonologu, plaušu speciālistu Aleksandru Liozonovu katru darba dienu laikā no plkst. 9:00 līdz 12:00. Šīs veselības nedēļas mērķis ir veicināt agrīnu tuberkulozes diagnostiku un novērst citu cilvēku inficēšanu ar šo slimību.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS