SIA "S.Morozovas ārsta prakse" uzsāk savu darbību sestdienās!

16. martā no plkst. 8.00 līdz 16.00 ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.

Svetlana Morozova ir pieredzējusi ginekoloģe un dzemdību speciāliste, kura nodrošina ginekoloģisko palīdzību un grūtnieču aprūpi. Pieņemšanas turpmāk notiks katru mēneša 3. sestdienu. Pierakstīties uz vizīti pie ārsta var poliklīnikas reģistratūrā pa tālr. 65307750, 65307757.

Cenrādis:

Decembris
SIA “Preiļu slimnīca” atgādina, ka no šī gada oktobra mēneša gripas vakcīna ir iekļauta valsts imunizācijas programmā, līdz ar to ir bezmaksas un ir pieeja
Decembris
Rūpējoties par svētku noskaņas radīšanu SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas un slimnīcas telpās, svētku dekoru izgatavošanas darbos čakli iesaistījušies Rehabilitācijas nodaļas pacienti.
Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.