SIA "S.Morozovas ārsta prakse" uzsāk savu darbību sestdienās!

16. martā no plkst. 8.00 līdz 16.00 ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.

Svetlana Morozova ir pieredzējusi ginekoloģe un dzemdību speciāliste, kura nodrošina ginekoloģisko palīdzību un grūtnieču aprūpi. Pieņemšanas turpmāk notiks katru mēneša 3. sestdienu. Pierakstīties uz vizīti pie ārsta var poliklīnikas reģistratūrā pa tālr. 65307750, 65307757.

Cenrādis:

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS