SIA "S.Morozovas ārsta prakse" uzsāk savu darbību sestdienās!

16. martā no plkst. 8.00 līdz 16.00 ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.

Svetlana Morozova ir pieredzējusi ginekoloģe un dzemdību speciāliste, kura nodrošina ginekoloģisko palīdzību un grūtnieču aprūpi. Pieņemšanas turpmāk notiks katru mēneša 3. sestdienu. Pierakstīties uz vizīti pie ārsta var poliklīnikas reģistratūrā pa tālr. 65307750, 65307757.

Cenrādis:

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" die
Maijs
Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds v
Maijs
SIA „Preiļu slimnīca” 2018. gads bija stabils, darbīgs un rezultatīvs.

JAUTĀJIET MUMS