SIA "Preiļu slimnīca" ēkā uzsāk savu darbu kafejnīca

Sākot no šodienas SIA „Preiļu slimnīca” poliklīnikas ēkā, 1. stāvā sāk savu darbu kafejnīca „Estosine Kafe”.

Tagad ikviens SIA „Preiļu slimnīca” apmeklētājs un darbinieks ir aicināts nākt ciemos un izbaudīt garšīgas brokastis, pusdienas vai launagu, kuras būs sagādājuši „Estosine Kafe” pavāri.

Kafejnīca gaidīs apmeklētājus katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00.

Nāc, uzēd un esi vasals!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS