PRIVĀTUMA POLITIKA

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – iesniegtās informācijas apstrāde un/vai pārbaude

Tiesiskais pamats Jūsu personas datu apstrādei ir pārzinim tiesību aktos noteikto uzdevumu, ko veic sabiedrības interesēs vai īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras, izpilde (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e) apakšpunkts).

Personas datu iespējamie saņēmēji:

• Pārziņa nolīgtie datu apstrādātāji: SIA "ASSISTENTIS", SIA "DATAMED", SIA "MEDITEC"
  • Pēc nepieciešamības: citi pārziņa nolīgtie datu apstrādātāji, Nacionālais veselības dienests, citas valsts iestādes.

Jūsu personas dati tiks glabāti ne ilgāk kā 5 gadus pēc informācijas sniegšanas.

Informējam, ka Jums kā datu subjektam ir tiesības:

1.pieprasīt pārzinim piekļūt Jūsu kā datu subjekta apstrādātajiem personas datiem, lūgt neprecīzo personas datu labošanu vai dzēšanu, iesniedzot pamatojumu Jūsu lūgumam, likumā noteiktajos gadījumos lūgt Jūsu personas datu apstrādes ierobežošanu, kā arī iebilst pret apstrādi,

2.Iesniegt sūdzību par nelikumīgu Jūsu personas datu apstrādi Datu valsts inspekcijā.

Ar pilnu privātuma politikas dokumneta saturu varat iepazīties zemāk pievienotajā failā.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” informē par stacionāra nodaļu īslaicīgu slēgšanu. No 2019.gada 22.  jūlija līdz 4.
Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā iegādāti jauni trenažieri, kas atvieglos fizioterapeitu darbu ar pacientiem, kam ir balsta un kustību aparāta saslimš
Maijs
Sākot ar jūniju SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojumus – miofunkcionālā terapija.

JAUTĀJIET MUMS