Sakarā ar elektroenerģijas piegādes pārtraukumu!

Otrdien 30. oktobrī no plkst. 10:00 SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikā būs elektroenerģijas piegādes pārtraukums. Sakarā ar to informējam:

-Nedarbosies Rentgena un Datortomogrāfa kabineti;

-Nedarbosies fiksēti tālruņi un internets, tādēļ saziņai var tikt izmantoti tikai mobilie sakari (reģistratūras tālrunis – 26409980);

-Ginekologi pieņems ierastajā režīmā, tikai pieņemšanas notiks sieviešu konsultāciju kabinetā;

-Ģimenes ārsti pieņems atbilstoši viņu ierastajiem grafikiem;

-Laboratorija darbosies ierastajā režīmā;

-Slimnīcas Terapijas, Uzņemšanas un Dzemdību nodaļas, kā arī Dienas stacionārs darbosies ierastajā režīmā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Novembris
Jaunais nodarbību grafiks! Pieraksts jau notiek, nodarbības pēc jaunā grafika sāksies jau ar 20.novembri!
Novembris
15. novembrī Preiļos viesosies mobilais mamogrāfs no Daugavpils.
Novembris
Sakarā ar SIA “Preiļu slimnīca” lifta remontu pacientiem un poliklīnikas apmeklētājiem, kuriem ir pārvietošanās traucējumi, jārēķinās ar šādiem apgrūtinājumiem: 1. Poliklīnikas pirmais stāvs un tajā sniegtie pakalpojumu būs brīvi pieejami tā pat kā līdz šim.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA