Sakarā ar elektroenerģijas piegādes pārtraukumu!

Otrdien 30. oktobrī no plkst. 10:00 SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikā būs elektroenerģijas piegādes pārtraukums. Sakarā ar to informējam:

-Nedarbosies Rentgena un Datortomogrāfa kabineti;

-Nedarbosies fiksēti tālruņi un internets, tādēļ saziņai var tikt izmantoti tikai mobilie sakari (reģistratūras tālrunis – 26409980);

-Ginekologi pieņems ierastajā režīmā, tikai pieņemšanas notiks sieviešu konsultāciju kabinetā;

-Ģimenes ārsti pieņems atbilstoši viņu ierastajiem grafikiem;

-Laboratorija darbosies ierastajā režīmā;

-Slimnīcas Terapijas, Uzņemšanas un Dzemdību nodaļas, kā arī Dienas stacionārs darbosies ierastajā režīmā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” informē par stacionāra nodaļu īslaicīgu slēgšanu. No 2019.gada 22.  jūlija līdz 4.
Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā iegādāti jauni trenažieri, kas atvieglos fizioterapeitu darbu ar pacientiem, kam ir balsta un kustību aparāta saslimš
Maijs
Sākot ar jūniju SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojumus – miofunkcionālā terapija.

JAUTĀJIET MUMS