Topošo vecāku skola

Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

Otrdien, 3. jūlijā plkst.10:00 tēma “Grūtniecība” un “Grūtnieču vingrinājumi”.
Otrdien, 10. jūlijā plkst.10:00 tēma “Dzemdības. Elpošana. Pēcdzemdību periods” un ekskursija Dzemdību nodaļā.
Otrdien, 17. jūlijā plkst.10:00 tēma “Jaundzimušais” un “Mazuļa aprūpe”.
Otrdien, 24. jūlijā plkst.10:00 tēma “Krūts barošana, jaundzimušā kopšana” un “Pēcdzmdību vingrinājumi”.
Otrdien, 7. augustā plkst.10:00 tēma “Grūtniecība” un “Grūtnieču vingrinājumi”
Otrdien, 14. augustā plkst.10:00 tēma “Dzemdības. Elpošana. Pēcdzemdību periods” un ekskursija Dzemdību nodaļā.
Otrdien, 21. augustā plkst.10:00 tēma “Jaundzimušais” un “Mazuļa aprūpe”
Otrdien, 28. augustā plkst.10:00 tēma “Krūts barošana, jaundzimušā kopšana” un “Pēcdzmdību vingrinājumi”

Vienas nodarbības ilgums 1,5 – 2 stundas. Maksa par nodarbību 7 eur.
Norises vieta: Preiļu slimnīcas 104. kabinets, poliklīnikas pirmajā stāvā.
Pieteikšanās: poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot uz tālruņiem 65307750, 65307757, kā arī rakstot Facebook.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" die
Maijs
Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds v
Maijs
SIA „Preiļu slimnīca” 2018. gads bija stabils, darbīgs un rezultatīvs.

JAUTĀJIET MUMS