Tehniskais Ortopēds

Pagājušajā nedēļā SIA "Preiļu slimnīca” pieņēma tehniskais ortopēds Agris Briedis, kurš pārstāv uzņēmumu SIA “Tehniskā ortopēdija”. Speciālists konsultēja pirmos pacientus un tikās ar ģimenes ārstiem, lai izskaidrotu, kā iespējams pieteikties uz konsultācijām, kādus tehniskos palīglīdzekļus iespējams iegādāties uzreiz un kādus iespējams saņemt bez maksas, kā valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus.

SIA „Tehniskā Ortopēdija” piedāvā plašu ortopēdisko palīgierīču klāstu katram dzīves gadījumam un negadījumam. Uzņēmums nodrošina ātru un profesionālu apkalpošanu - akūtu traumu gadījumos, pēc operācijas periodā, hronisku ortopēdisku problēmu atslogošanai. Piesakoties konsultācijai iespējams saņemt arī podomertijas diagnostiku un saņemt atbilstoši jūsu vajadzībām izveidotas apavu iekšpēdiņas (maksas pakalpojums).

Pēc konsultācijas ar tehnisko ortopēdu iespējams izgatavot ortozes (locītavu fiksatori, korsetes, ortopēdiskās zolītes), pārvietošanās palīglīdzekļi (riteņkrēsli, kruķi, spieķi), pašaprūpes palīglīdzekļi, kā arī augstas funkcionalitātes augšējo un apakšējo ekstremitāšu ārējās protēzes no mūsdienīgiem materiāliem. Tā pat tiek piedāvātas arī kompresijas zeķes un bezmaksas konsultācijas par ekstremitāšu protezēšanu. Piedāvājumā plašas iespējas nokomplektēt protēzi ar augstas funkcionalitātes mezgliem (pēdas, plaukstas, locītavu šarnīri).

SIA „Tehniskā Ortopēdija” iespējama ekstremitāšu protēžu un ortožu, arī medicīnisko korsešu, saņemšana par valsts budžeta līdzekļiem, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.1474 „Tehnisko palīglīdzekļu noteikumi”.

Tehniskais ortopēds – funkcionālais speciālists, kurš pacientiem novērtē stāju, gaitu, kustību ierobežojumus, novērtē ķermeņa locītavu kustību funkcionālos traucējumus. Pacientiem ar kustību-balsta sistēmas nepietiekamību nosaka ārstēšanas iespējas, izmantojot ārīgi pielietojamās palīgierīces. Speciālists izvērtē nepieciešamību izgatavot vai adaptēt medicīniski tehniskas konstrukcijas (piemēram, protēzes, palīglīdzekļus ekstremitātēm un ķermenim – ortozes, bandāžas u.c.).

 

Pie tehniskā ortopēda jāgriežas gadījumos, kad:

1. Jūtat sāpes pēdās, ceļos, potītēs un gūžās dažādos vecumos.

2. Jā ģimenes ārsts konstatē plakano pēdu un citas pēdu deformācijas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

3. Ja veidojas ilgstoši ādas sabiezējumi pēdu apakšējās virsmās un ieauguši nagi.

4. Ja novērojama jebkāda stājas asimetrija vai klibošana

5. Pēc kāju traumām vai pārciestām neiroloģiskām slimībām (t.sk. insultiem).

6. Ja konstatēta pēdas pirkstu deformācija.

7. Ja sirgstat ar endokrīnās sistēmas slimībām ar neiroloģiskiem un perifērās apasiņošanas traucējumiem pēdās.

8. Ja jūtat sāpes mugurā pēc ilgstošas stāvēšanas vai staigāšanas.

 

Nākamā konsultācija - 27. aprīlis, sākot no 9:00, SIA "Preiļu slimnīca" 104. kabinets. Pieteikšanās pa tālruni 67333023 un 27767170

Līdzi var paņemt ikdienas apavus, kuros pavadāt ilgāko dienas daļu.

PĒDĒJIE JAUNUMI

24
Maijs
Sākot ar jūniju SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojumus – miofunkcionālā terapija.
16
Maijs
Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" die
10
Maijs
Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds v

JAUTĀJIET MUMS