Vingrošana ar fizioterapeitu Smelteros

Aprīlī uzsāksim nākamo pasākuma ciklu - "VINGROŠANA AR FIZIOTERAPEITU SMELTEROS*", šis jau būs šogad ceturtais nodarbību cikls projekta ietvaros. Līdz šim esam vingrojuši kopā ar fizioterapeitu Pelēčos, Preiļos un Aizkalnē pulcējot lielu dalībnieku skaitu dažādās vecuma grupās. Sīkāku informāciju par gaidāmajām norises vietām var atrast šeit.

Dalība pasākumā bez maksas.
Notiek dalībnieku reģistrācija, pieteikšanās un sīkāka informācija: 65307748, 26413288 (Vita)

*Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

vingrošana-ar-fizioterapeitu_Smelteros.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Aprīlis
Ņemot vērā, ka samazinās saslimstība ar gripu un akūtām augšējo elpceļu vīrusu infekcijām, no šī gada 18. aprīļa SIA "Preiļu slimnīca" tiek atcelta gripas karantīna un ar to saistītie ierobežojumi attiecībā uz pacientu apmeklējumiem stacionārā.
Aprīlis
SIA “Preiļu slimnīca” darbu uzsāk jauns ārsts speciālists - dermatologs Anželika Bule-Kairiša.
Marts
Pagājušajā nedēļā SIA "Preiļu slimnīca” pieņēma tehniskais ortopēds Agris Briedis, kurš pārstāv uzņēmumu SIA “Tehniskā ortopēdija”.

JAUTĀJIET MUMS