Vingrošana ar fizioterapeitu Smelteros

Aprīlī uzsāksim nākamo pasākuma ciklu - "VINGROŠANA AR FIZIOTERAPEITU SMELTEROS*", šis jau būs šogad ceturtais nodarbību cikls projekta ietvaros. Līdz šim esam vingrojuši kopā ar fizioterapeitu Pelēčos, Preiļos un Aizkalnē pulcējot lielu dalībnieku skaitu dažādās vecuma grupās. Sīkāku informāciju par gaidāmajām norises vietām var atrast šeit.

Dalība pasākumā bez maksas.
Notiek dalībnieku reģistrācija, pieteikšanās un sīkāka informācija: 65307748, 26413288 (Vita)

*Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

vingrošana-ar-fizioterapeitu_Smelteros.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.
Jūnijs
Cilvēkam redze nodrošina 80% no informācijas par apkārtējo vidi, un 21.gadsimtā daudziem tā ir arī darba instruments.

JAUTĀJIET MUMS