Izstāde "Sieviete - Daba. Sieviete - Zieds."

Šodien SIA "Preiļu slimnīca" Mākslas telpā tika atklāta gleznotājas Džeinas Gvares mākslas darbu izstāde "Sieviete – Daba. Sieviete – Zieds”.

Pati Džeina par sevi saka: „Esmu cilvēks, kuram ļoti patīk cilvēki. Man liekas, ka visa radīšana ir kaut kas līdzīgs ciemos iešanai. Un es nāku ar jums parunāt tādā dvēseles līmenī par visu to, ko ikdienā parasti nepārrunā. Radīšana nākamībai, atbildība pret tiem, pie kuriem eju ciemos, lai pateiktu kaut ko svarīgu, kaut ko pāri acīmredzamajam, kaut ko dziļāku un svētīgāku.”

Izstādi veido 15 spilgtas un ļoti rūpīgi izstrādātas gleznas. Katrai gleznai pievienots arī neliels stāsts, kas atklāj mākslinieces sajūtas un domas, kas radušās saistībā ar šo darbu. Ikviens no mākslas darbiem ļauj pietuvoties sievietes smalkajai dvēselei un ciešajai saiknei ar dabu - gan piedzimstot, gan iemīloties, gan pašai kļūstot par māti.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

JAUTĀJIET MUMS