Lekcija par krūts vēža operācijas rehabilitāciju

2018. gada 21. februārī plkst.16:30 SIA “Preiļu slimnīca” konferenšu zālē notiks Daugavpils Universitātes DMF studiju programmas Fizioterapija 4. kursa studentes Santas – Annas Lutinskas iepazīšanās lekcija par bakalaura darba tēmu “Fizioterapijas iespējas komplikāciju mazināšanā un dzīves kvalitātes uzlabošanā pēc ļaundabīga krūts audzēja ķirurģiskas ārstēšanas”.

Lekcijas laikā Jūs uzzināsiet:

• Kādas ir galvenās pārmaiņas organismā pēc ļaundabīga krūts audzēja ķirurģiskas operācijas;

• Kā pēcoperācijas periodā efektīvi mazināt radušās komplikācijas – tūsku, sāpes, stīvumu un diskomfortu operētās puses augšējā ekstremitātē;

• Kā efektīvi atjaunot gan fizisko, gan emocionālo labsajūtu ar atbilstošu un piemērotu ārstniecisko vingrinājumu izpildi un citām fizioterapeitiskajām metodēm, kāda ir to nozīme atveseļošanās laikā.

Papildus lekcijai sievietēm tiks piedāvāta iespēja piedalīties bakalaura darba praktiskās daļas īstenošanā šī gada februārī un martā.

Šī projekta ietvaros BEZMAKSAS tiks piedāvāta individuāla konsultācija pirms un pēc fizioterapeitiskās ārstēšanas kursa, manuālā limfodrenāžas un citu mīksto audu tehniku pielietošana, kā arī individuāli pielāgota ārstnieciskās vingrošanas kompleksa sagatavošana, apmācība un izpilde.

Individuālās nodarbības notiks Preiļu poliklīnikas 2.stāvā fizioterapijas kabinetā 2 – 3 reizes katru nedēļu.

Būsiet mīļi gaidītas gan uz lekciju, gan praktiskajām nodarbībām!

Kopā mēs spējam daudz!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
22. oktobrī SIA “Preiļu slimnīca” durvis vērs Medicīnas fitnesa centrs “PS FIT”.
Oktobris
Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1.
Septembris
Šonedēļ SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā tika piegādāta jauna iekārta - RAPAEL SMART PEGBOARD, kas palīdz cilvēkiem attīstīt pirkstu veiklību,

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA