Gripas epidēmijas sākums un karantīna nodaļās.

SIA “Preiļu slimnīca” brīdina par gripas epidēmijas sākumu un karantīnu nodaļās.

Pamatojoties uz gripas un augšējo elpceļu infekciju monitoringa datiem, šī gada 30. janvārī Slimību un profilakses centrs izziņoja gripas epidēmijas sākumu.

Līdz ar to SIA “Preiļu slimnīca” no 1.februāra ievieš sekojošus karantīnas pasākumus:

1. Apmeklētājiem aizliegts apmeklēt pacientus nodaļās;

2. Smago pacientu apmeklējuma laikus un Dzemdību nodaļā jaundzimušo tēvu apmeklējuma laikus jāsaskaņo ar nodaļu vadītājiem vai virsmāsām.

Telefona numuri vizīšu pieteikšanai: Terapijas nodaļā – 65307742, Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā - 28659647.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” izsludina nomas tiesību izsoli kafejnīcas ierīkošanai, ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai.
Novembris
Jaunais nodarbību grafiks! Pieraksts jau notiek, nodarbības pēc jaunā grafika sāksies jau ar 20.novembri!
Novembris
15. novembrī Preiļos viesosies mobilais mamogrāfs no Daugavpils.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA