Gripas epidēmijas sākums un karantīna nodaļās.

SIA “Preiļu slimnīca” brīdina par gripas epidēmijas sākumu un karantīnu nodaļās.

Pamatojoties uz gripas un augšējo elpceļu infekciju monitoringa datiem, šī gada 30. janvārī Slimību un profilakses centrs izziņoja gripas epidēmijas sākumu.

Līdz ar to SIA “Preiļu slimnīca” no 1.februāra ievieš sekojošus karantīnas pasākumus:

1. Apmeklētājiem aizliegts apmeklēt pacientus nodaļās;

2. Smago pacientu apmeklējuma laikus un Dzemdību nodaļā jaundzimušo tēvu apmeklējuma laikus jāsaskaņo ar nodaļu vadītājiem vai virsmāsām.

Telefona numuri vizīšu pieteikšanai: Terapijas nodaļā – 65307742, Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā - 28659647.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" die
Maijs
Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds v
Maijs
SIA „Preiļu slimnīca” 2018. gads bija stabils, darbīgs un rezultatīvs.

JAUTĀJIET MUMS