„Vingro ar fizioterapeitu” Preiļu novadā

Arī 2018. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti. Katra nodarbība būs divas stundas gara, tās laikā būs iespēja izvingrināt visas muskuļu grupas, nostiprināt mugurkaulu, un treniņa beigās relaksēties.

Projekta ietvaros 2018. gadā vingrošanas nodarbības notiks:

Janvāris - Preiļi (8 nodarbības)

Februāris – Aizkalne (8 nodarbības)

Marts - Preiļi (vingrošana pensionāriem) (8 nodarbības)

Aprīlis - Smelteri (8 nodarbības)

Maijs - Preiļi (8 nodarbības)

Jūnijs - Ārdava (8 nodarbības)

Jūlijs - Preiļi (8 nodarbības)

Augusts - Prīkuļi (8 nodarbības)

Septembris - Preiļi (8 nodarbības)

Oktobris - Pelēči (8 nodarbības)

Novembris - Līči (8 nodarbības)

Decembris - Preiļi (8 nodarbības)

Visas nodarbības notiks bez maksas, SIA „Preiļu slimnīca” nodrošinās paklājiņus un hanteles. Vēlāms ērts apģērbs un sportam piemēroti apavi. Tuvojoties pasākumiem SIA „Preiļu slimnīca” mājas lapā un Preiļu novada mājas lapā publicēsim informāciju par nodarbību laikiem un vingrošanas vietām, kā arī telefona numuru, uz kuru zvanot, varēs reģistrēties nodarbībai.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Janvāris
Reizēm vajag pavisam nedaudz, lai diena kļūtu gaišāka! Tuvojoties Latvijas simtgadei gribas nest vēl vairāk gaismas un prieka ikdienā!
Janvāris
Nodarbību cikls topošajām māmiņām un vecākiem. Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca” ginekologs, bērnu māsa, vecmāte un fizioterapeites.   Nodarbības:
Decembris
30. janvārī SIA „Preiļu slimnīca” poliklīnikā  Raiņa bulv. 13 pieņems Dermatovenerologs   profesors

JAUTĀJIET MUMS