„Vingro ar fizioterapeitu” Preiļu novadā

Arī 2018. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti. Katra nodarbība būs divas stundas gara, tās laikā būs iespēja izvingrināt visas muskuļu grupas, nostiprināt mugurkaulu, un treniņa beigās relaksēties.

Projekta ietvaros 2018. gadā vingrošanas nodarbības notiks:

Janvāris - Preiļi (8 nodarbības)

Februāris – Aizkalne (8 nodarbības)

Marts - Preiļi (vingrošana pensionāriem) (8 nodarbības)

Aprīlis - Smelteri (8 nodarbības)

Maijs - Preiļi (8 nodarbības)

Jūnijs - Ārdava (8 nodarbības)

Jūlijs - Preiļi (8 nodarbības)

Augusts - Prīkuļi (8 nodarbības)

Septembris - Preiļi (8 nodarbības)

Oktobris - Pelēči (8 nodarbības)

Novembris - Līči (8 nodarbības)

Decembris - Preiļi (8 nodarbības)

Visas nodarbības notiks bez maksas, SIA „Preiļu slimnīca” nodrošinās paklājiņus un hanteles. Vēlāms ērts apģērbs un sportam piemēroti apavi. Tuvojoties pasākumiem SIA „Preiļu slimnīca” mājas lapā un Preiļu novada mājas lapā publicēsim informāciju par nodarbību laikiem un vingrošanas vietām, kā arī telefona numuru, uz kuru zvanot, varēs reģistrēties nodarbībai.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” izsludina nomas tiesību izsoli kafejnīcas ierīkošanai, ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai.
Novembris
Jaunais nodarbību grafiks! Pieraksts jau notiek, nodarbības pēc jaunā grafika sāksies jau ar 20.novembri!
Novembris
15. novembrī Preiļos viesosies mobilais mamogrāfs no Daugavpils.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA