Nosvinēta Fizioterapijas diena

Lai gan Vispasaules Fizioterapijas diena tiek atzīmēta 8.septembrī, tās sagaidīšanas aktivitātes Preiļos sākās jau 7.septembrī. Preiļu slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeiti aicināja savus kolēģus uz relaksējošo vingrošanu, bet vakarā ikviens interesents varēja izbaudīt nūjošanu un vingrošanu brīvā dabā - Preiļu parkā.

Piektdien, 8.septembrī daudzveidīgas aktivitātes ar moto "Fiziski aktīvs mūža garumā" notika visā Latvijā.

Sestdien, 9.septembrī Preiļu slimnīcas fizioterapeites piedalījās Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas rīkotajā konferencē Rīgā.

IMG-20170912-WA0002.jpg

IMG-20170912-WA0001.jpg

IMG-20170912-WA0000.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA