Nosvinēta Fizioterapijas diena

Lai gan Vispasaules Fizioterapijas diena tiek atzīmēta 8.septembrī, tās sagaidīšanas aktivitātes Preiļos sākās jau 7.septembrī. Preiļu slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeiti aicināja savus kolēģus uz relaksējošo vingrošanu, bet vakarā ikviens interesents varēja izbaudīt nūjošanu un vingrošanu brīvā dabā - Preiļu parkā.

Piektdien, 8.septembrī daudzveidīgas aktivitātes ar moto "Fiziski aktīvs mūža garumā" notika visā Latvijā.

Sestdien, 9.septembrī Preiļu slimnīcas fizioterapeites piedalījās Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas rīkotajā konferencē Rīgā.

IMG-20170912-WA0002.jpg

IMG-20170912-WA0001.jpg

IMG-20170912-WA0000.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” brīdina par gripas epidēmijas sākumu un karantīnu nodaļās.   Pamatojoties uz gripas un augšējo elpceļu infekciju monitoringa datiem, šī gada 30. janvārī Slimību un profilakses centrs izziņoja gripas epidēmijas sākumu.

JAUTĀJIET MUMS