Nosvinēta Fizioterapijas diena

Lai gan Vispasaules Fizioterapijas diena tiek atzīmēta 8.septembrī, tās sagaidīšanas aktivitātes Preiļos sākās jau 7.septembrī. Preiļu slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeiti aicināja savus kolēģus uz relaksējošo vingrošanu, bet vakarā ikviens interesents varēja izbaudīt nūjošanu un vingrošanu brīvā dabā - Preiļu parkā.

Piektdien, 8.septembrī daudzveidīgas aktivitātes ar moto "Fiziski aktīvs mūža garumā" notika visā Latvijā.

Sestdien, 9.septembrī Preiļu slimnīcas fizioterapeites piedalījās Latvijas Fizioterapeitu Asociācijas rīkotajā konferencē Rīgā.

IMG-20170912-WA0002.jpg

IMG-20170912-WA0001.jpg

IMG-20170912-WA0000.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Decembris
Sākot ar 11. decembri un līdz pat 31. janvārim SIA „Preiļu slimnīca” norisināsies akcija „Māmiņas bibliotēka”. Tās laikā cilvēki ir aicināti dāvināt grāmatas par grūtniecību, dzemdībām, bērnu aprūpi un bērnu audzināšanu SIA „Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai.
Decembris
Arī 2018. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti.
Decembris
Pagājušajā nedēļā tika noslēgts sadarbības līgums starp SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” un SIA „Preiļu slimnīca” , kas reģiona iedzīvotājiem nodrošinās vienotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un plānošanu.

JAUTĀJIET MUMS