Donoru diena Preiļu slimnīcā

Preiļu slimnīcā trešdien, 2017.gada 7.jūnijā, no plkst. 08:00 līdz 12:00 notiek Donoru diena, ko izbraukumā rīko “Valsts Asinsdonoru centrs”.

Donoru diena notiek Preiļu slimnīcas Konferenču zālē slimnīcas četrstāvu korpusā, ieeja caur Uzņemšanas nodaļu.

Papildus informācija: mājas lapā www.donors.lv, bezmaksas tālrunis 80000003, Latgales filiāles tālrunis 64623735.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA