Donoru diena Preiļu slimnīcā

Preiļu slimnīcā trešdien, 2017.gada 7.jūnijā, no plkst. 08:00 līdz 12:00 notiek Donoru diena, ko izbraukumā rīko “Valsts Asinsdonoru centrs”.

Donoru diena notiek Preiļu slimnīcas Konferenču zālē slimnīcas četrstāvu korpusā, ieeja caur Uzņemšanas nodaļu.

Papildus informācija: mājas lapā www.donors.lv, bezmaksas tālrunis 80000003, Latgales filiāles tālrunis 64623735.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Decembris
Sākot ar 11. decembri un līdz pat 31. janvārim SIA „Preiļu slimnīca” norisināsies akcija „Māmiņas bibliotēka”. Tās laikā cilvēki ir aicināti dāvināt grāmatas par grūtniecību, dzemdībām, bērnu aprūpi un bērnu audzināšanu SIA „Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai.
Decembris
Arī 2018. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti.
Decembris
Pagājušajā nedēļā tika noslēgts sadarbības līgums starp SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” un SIA „Preiļu slimnīca” , kas reģiona iedzīvotājiem nodrošinās vienotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un plānošanu.

JAUTĀJIET MUMS